Aleje Ujazdowskie. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
2,7 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Jeżeli nazwa „Aleje Ujazdowskie” brzmi znajomo, ale nie wiecie konkretnie, co się przy tej ulicy mieści, kiedy powstała i czy warto obejrzeć ją osobiście, sięgnijcie po nagranie odcinka z serii wirtualnego przewodnika Ewy Chęci. To nowoczesna, wygodna forma, która z powodzeniem może zastąpić papierowy przewodnik, ale również sprawi, ze od tej pory Warszawę będziecie mogli przemierzać na własną rękę, mając przy sobie eksperta. „Szlakiem warszawskich zabytków” to cykl kilkuminutowych nagrań – rzetelnie opracowanych informacji na temat atrakcji turystycznych, zarówno tych obowiązkowych, klasycznych, jak i nowych, powstałych w ostatnich latach. Oprócz Alei Ujazdowskich autorka omawia również historię i architekturę takich miejsc jak na przykład Aleja Szucha, Plac Konstytucji, Plac Zamkowy czy Belweder. Przewodnik został już doceniony przez słuchaczy, ponieważ jako jeden z nielicznych zawiera tez informacje o Centrum Nauki Kopernik – popularnym punkcie wycieczek. Nagranie w interpretacji Mateusza Błażkowa to świetny sposób na słuchanie profesjonalisty w czasie samego zwiedzania. A krótka forma umożliwia zaplanowanie trasy jeszcze przed przyjazdem do Warszawy.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY