Facebook - konwersja

Ali Baba i czterdziestu rozbójników. Muchy króla Apsika - audiobook

Wydawnictwo:
Rok wydania:
2017
Czas:
28 min.
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
15,28
1528 pkt
punktów Virtualo

Ali Baba i czterdziestu rozbójników. Muchy króla Apsika - audiobook

Obsada, jakiej próżno szukać na jednej scenie

Wspaniały tekst, specjalnie stworzona oprawa muzyczna i znakomita interpretacja w wykonaniu między innymi Mieczysława Czechowicza, Barbary Krafftówny, Ireny Kwiatkowskiej i Piotra Fronczewskiego.

Słuchowisko „Ali Baba i czterdziestu rozbójników” to audiobook z nagraniem, jakie wiele osób pamięta z czasów dzieciństwa. Dziś trafia do słuchaczy w nowoczesnej formie, ale z tymi samymi piosenkami i historią, która – choć doskonale wszystkim znana – w tej znakomitej odsłonie zainteresuje z pewnością małych i dużych słuchaczy. Nagranie uruchomi wyobraźnię, umili wspólnie spędzony czas lub – ze względu na długość słuchowiska – będzie znakomitym pomysłem na wieczorynkę dla młodszych i nieco starszych dzieci. Jedna z opowieści ze zbioru „Baśni tysiąca i jednej nocy” ożywa na nowo w tej wspaniałej wersji audio.

Kategoria: Bajki
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 53 MB

BESTSELLERY

Kategorie: