Angielski w pracy - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
425 MB
Czas:
7 godz. 44 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Angielski w pracy – ucz się togo, co wykorzystasz. Książka audio zawiera słownictwo i frazesy wykorzystywane w handlu. Angielski w pracy – podzielony jest na lekcje administracja, czynności, finanse, marketing, komunikacja, zawód, prezentacja, właściwości, produkcja i pracownicy. Kurs zawiera razem 480 słówek i zdań (razem to 960 jednostek do słuchania) i składa się z trzech bloków – słownictwo, słownictwo + przykłady zastosowania w zdaniach i samodzielne przykłady zastosowania w zdaniach. Po opanowaniu tego specjalistycznego słownictwa będziesz umiał lepiej opisać produkty i procesy, i na przykład będziesz mógł bardziej precyzyjnie prezentować swoją spółkę, lub lepiej się porozumiesz ze swoimi współpracownikami lub klientami. Kurs przeznaczony jest dla użytkowników ze znajomością języka na poziomie A2, B1. Na stronie internetowej www.english-to-go.eu masz do dyspozycji skrypty zawierające część tekstową ścieżek audio, a także materiały do czynności dodatkowych, jak kartki dwustronne, oraz test razem z poprawnymi wynikami.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY