Antyczna Grecja - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
381 MB
Czas:
6 godz. 57 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Znakomity audiobook dla wszystkich, którzy interesują się historią starożytnej Grecji i chcieliby przypomnieć sobie lub poszerzyć wiedzę na ten temat, ale również dla tych, którzy lubią słuchać interesujących opowieści. Usłyszymy o narodzinach i potędze antycznej Grecji, osiągnięciach kulturalnych i militarnych, demokracji, filozofii, wierzeniach i niezwykle bogatej kulturze. To opowieść o Sparcie, Atenach i Troi. Audiobook przenosi nas w świat starożytny i doskonale, krok po kroku wprowadza w ówczesne realia. To fantastyczne podróż, która jest rozrywką, ale również możliwością poszerzenia wiedzy. Wykłady czytane przez dwóch lektorów: Ryszarda Koseckiego i Karola Stękowskiego to okazja, aby przypomnieć sobie to, o czym uczono nas w szkole, ale również dowiedzieć się wielu ciekawostek, które nie widnieją w podręcznikach historii. Ryszard Kulesza, historyk i znawca antycznej Grecji zabiera nas na wyprawę w głąb dziejów, a dzięki temu, że jego publikacja dostępna w wersji audio, możemy wsłuchać się w tę niezwykłą historię.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY