Ateny - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Ateny - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
103 MB
Czas:
1 godz. 52 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
9,90
Cena w punktach Virtualo:
990 pkt.

Pełny opis

Znakomita pozycja w wersji audio dla wszystkich, których czeka podróż do Grecji lub po prostu chcieliby się dowiedzieć czegoś o stolicy tego kraju.

„Ateny” to pomysłowo opracowany przewodnik, który pomoże przygotować się do wycieczki, wybrać najbardziej interesujące nas miejsca oraz poznać historię tego fascynującego miasta. Słuchacze będą mogli dowiedzieć się o dziejach starożytnych Aten, powstaniu najważniejszych budowli. W stolicy Grecji, która tak często staje się kierunkiem wycieczek, historia łączy się ze współczesnością, a tradycja z techniką i luksusem. Dzięki nagraniom poznamy najważniejsze aspekty osiągnięć ateńskiej kultury, historię społeczeństwa greckiego, a także dowiemy się, w jakim hotelu warto się zatrzymać, gdzie smacznie zjeść i które muzea koniecznie odwiedzić.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY