Bambusowa klepsydra - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
ISBN:
978-83-769-9975-3
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
755 MB
Czas:
13 godz. 28 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt niedostępny

Pełny opis

Reportaż z miejsca, w którym nastąpiło jedno z największych bratobójczych ludobójstw w XX wieku. Audiobook jest adaptacją zbioru artykułów Wiesława Górnickiego, który w drugiej połowie lat 70. wybrał się do Kambodży. To kraj, który doprowadził do ruiny ówczesny przywódca Pol Pot. Stojący na czele Czerwonych Khmerów inicjator zmian sprawił, że rewolucja zlikwidowała w tym kraju wszelkie oznaki cywilizacji. Górnicki bardzo sugestywnie opisuje opustoszałe miasta. Spotyka ludzi, którzy przeżyli okrutne masakry, śmierć bliskich i sąsiadów. Oddaje im głos, ale również opowiada o tym, co sam widział, bo echo zmian nie cichnie jeszcze w czasie, gdy autor przemierza ten zniszczony i spalony kraj. Nagranie to nie tylko relacja z podróży i świadectwo zbrodni, jaka dosięgnęła mieszkańców Kambodży z rąk własnych przywódców. Słuchacze będą mieli okazję poznać szeroki kontekst polityczno-społeczny tego regionu Azji. Autor nawiązuje między innymi do chińskiej rewolucji kulturalnej i niezwykle zajmująco opowiada o literaturze, polityce i mediach. „Bambusowa klepsydra” to audiobook, od którego trudno się oderwać. Nie sposób też wyrzucić z pamięci obrazów, które autor nienachalnie rysuje oszczędnym, ale niezwykle sugestywnym językiem.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY