Barbarzyńca w ogrodzie - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0345-9
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
562 MB
Czas:
10 godz. 14 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Słynący z umiłowania podróży Zbigniew Herbert zabiera tym razem słuchaczy na niezwykłą wyprawę do świata sztuki. „Barbarzyńca w ogrodzie” to audiobook na podstawie książki, która uważana jest za jeden z tomów cyklu zwanego Trylogią Herberta. W niniejszej części, a także w „Martwej naturze z wędzidłem” oraz „Labiryncie nad morzem” Herbert opisał najważniejsze i najwspanialsze jego zdaniem osiągnięcia sztuki i cywilizacji europejskiej. „Barbarzyńca w ogrodzie” to szkice literackie, które powstały w trakcie jednej z podróży autora. Między 1958 i 1960 rokiem zwiedzał zachodnią i południową Europę, w której miał okazję obserwować i podziwiać wspaniałe dzieła sztuki: obrazy, rzeźby, cuda architektury. Usłyszymy niezwykle sugestywne opisy przestrzeni, poetyckie refleksje na temat wagi osiągnięć „złotych wieków”. Nie zabraknie również konfrontacji wyobrażeń, które Herbert miał po latach lektur z rzeczywistością na miejscu. Ten cykl jest wspaniałym uzupełnieniem poezji Herberta, dowodem na jego wrażliwość na sztukę, piękno, ludzki geniusz. Audiobook ukazuje się w interpretacji Ksawerego Jasieńskiego.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY