Belweder. Szlakiem warszawskich zabytków - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Belweder. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
2,4 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
2,70
Cena w punktach Virtualo:
270 pkt.

Pełny opis

Belweder to jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków na mapie polskiej stolicy. To również miejsce ważne, niepowtarzalne i charakterystyczne. Ewa Chęć opowiada o nim ze znawstwem, przekazując w nagraniu „Belweder. Szlakiem warszawskich zabytków” wiele informacji o historii i czasach współczesnych. Dzięki temu cyklowi słuchacze mogą poznać nie tylko najważniejsze, godne uwagi miejsca w stolicy, ale również zapoznać się z informacjami, które uzupełnią i ubogacą wycieczkę. Dzięki serii „Szlakiem warszawskich zabytków” możemy samodzielnie zaplanować zwiedzanie, opierając się na rzetelnych wiadomościach dyplomowanego, doświadczonego przewodnika. To nagranie, które warto zabrać ze sobą w podróż. Można go również wysłuchać wcześniej, aby zaskoczyć zdobytymi informacjami najbliższych podczas wycieczki po Warszawie. Polecamy również inne odsłony cyklu. Mateusz Błażkow przeczytał dla słuchaczy również odcinki dotyczące Starego Miasta, Placu Zamkowego, Zamku Królewskiego czy Krakowskiego Przedmieścia.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY