Bibuła - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
22,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
ISBN:
978-83-783-0918-5
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
1,1 GB
Czas:
8 godz. 15 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Prawdziwa gratka dla miłośników historii i publicystyki. Oto audiobook na podstawie tekstu stworzonego przez samego marszałka Józefa Piłsudskiego. Ten wybitny polityk i mąż stanu napisał „Bibułę” na początku XX wieku. Nie od razu ujawniono, kto jest autorem tego dzieła. Początkowo kolejne teksty były publikowane w prasie, a redakcja czasopisma zdecydowała się na wydanie książkowe i dopiero wówczas podano nazwisko twórcy. Nagranie wierne jest tekstowi sprzed ponad stu lat. Z planowanych trzech części powstała tylko jedna. „Bibuła” to opowieść o życiu w okresie rewolucji, a szczególnie o znaczeniu istnienia i rozpowszechniania w takim czasie nielegalnych druków zwanych właśnie bibułą. Po nagranie sięgną z zainteresowaniem miłośnicy niezwykłego języka i stylu marszałka Piłsudskiego. Będzie to również ciekawa lektura dla wszystkich tych, którzy znają go jako postać historyczną. Żywy język i osobiste refleksje z pewnością sprawią, że ten wybitny polityk stanie się na moment bliższy. Jego zaskakujące spostrzeżenia warto również odnieść do tego, co w jego politycznej karierze działo się już po publikacji „Bibuły”. Audiobook ukazuje się w interpretacji Macieja Gąsiorka.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY