Bitwa pod Grunwaldem, czyli pięć godzin, które wstrząsnęły Europą - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Bitwa pod Grunwaldem, czyli pięć godzin, które wstrząsnęły Europą - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
44 MB
Czas:
42 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
22,90
Cena w punktach Virtualo:
2290 pkt.

Pełny opis

Audiobook jest skondensowaną opowieścią o jednej z najsłynniejszych bitew w dziejach Polski i – jak przekonuje Michał Kopczyński – również jedną z ważniejszych w historii Europy. Słuchając „Bitwa pod Grunwaldem, czyli pięć godzin, które wstrząsnęły Europą” dowiemy się o przyczynach, przygotowaniach, przebiegu walki i konsekwencjach, które miały wpływ na państwo polskie i lokalną politykę na początku XV wieku. To niezwykła, rzeczowa analiza historyczna z wieloma odniesieniami do źródeł, prawdziwie rzetelne opracowanie, które w wersji audio ma tę dodatkową zaletę, ze utrzymane jest w duchu epoki – oprócz wiedzy, jaką zdobywamy, słuchając lektorów, możemy również poczuć się blisko wydarzeń sprzed ponad 500 lat. Książkę w wersji audio czyta sam autor Michał Kopczyński, a towarzyszy mu Karol Stępowski. Polecamy miłośnikom historii i tym, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o pięciu godzinach, które wstrząsnęły Europą. Michał Kopczyński jest autorem również innych opracowań dotyczących historii Polski, które ukazały się jako audiobooki. Są to między innymi „Przywileje szlacheckie”, „Zakon krzyżacki na ziemiach polskich do pokoju kaliskiego 1226-1348”.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY