Bitwa pod Raszynem - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
15 MB
Czas:
17 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Audiobook „Bitwa pod Raszynem” to publikacja Jolanty Sikorskiej-Kuleszy na temat jednej z najważniejszych bitew ery napoleońskiej na ziemiach polskich, która rozegrała się 15 kwietnia 1809 roku. Skondensowany, bogaty w informacje i historyczne ciekawostki zapis walki, ale również dokładne omówienie tła polityczno-społecznego, przyczyn i skutków materiał. Audiobook został opracowany z myślą o młodzieży, znakomicie nadaje się do wykorzystania w trakcie lekcji historii – oprócz walorów informacyjnych język i interpretacja lektora oddają ducha epoki, ale będzie również znakomitym uzupełnieniem wiedzy lub przypomnieniem wiadomości dla wszystkich tych, którzy interesują się historią Księstwa Warszawskiego. Raszyn, wówczas niewielka miejscowość z kilkudziesięcioma mieszkańcami, stał się miejscem spotkania dwóch zdeterminowanych armii. Malowniczo opisała to w swojej publikacji autorka. Nie pominęła również kwestii tak istotnych jak uzbrojenie żołnierzy.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY