Brewiarz Europejczyka - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0348-0
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
637 MB
Czas:
11 godz. 36 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Publikacja, która podbiła serca i umysły czytelników, miłośnika opowieści Zygmunta Kubiaka, teraz również w wersji audio. Kubiak, jak już wielokrotnie wcześniej, zabiera nas do świata kultury antycznej, w znakomitym, gawędziarskim stylu opowiada o podstawach kultury europejskiej. Audiobook w niemniej wspaniałej interpretacji Ksawerego Jasieńskiego to nie tylko fantastyczny podręcznik, ale dla wielu z pewnością poszerzenie i uzupełnienie czy uporządkowanie wiedzy dotyczącej historii i kultury europejskiej, w tym również polskiej. Eseje Kubiaka to nie tylko teoria kultury, mnóstwo tu refleksji i odniesień do współczesności, zaskakujących nawiązań do spraw codziennych, dzięki czemu każdy znajduje w tej publikacji coś dla siebie. Znakomita pozycja dla miłośników tłumaczeń i publikacji Zygmunta Kubiaka, fanów eseistyki o tematyce antycznej i dla wszystkich, którzy mają ochotę na nieco filozoficznych rozważań i uzupełnienie wiadomości o kulturowym dziedzictwie, które codziennie wpływa na nasze życie.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY