Brigitta - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Niemiecki
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
64 MB
Czas:
1 godz. 10 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Audiobook do nauki języka niemieckiego Adaptacja powieści Brigitte Adalberta Stiftera Brigitta żyje na wsi. Jej przyjaciel, Major, jest zadowolony ze swojego życia. Pracuje cały dzień, potem spotyka znajomych i dyskutuje o reformach. Lecz w takim życiu nie ma miejsca na miłość. Ależ czyżby? Co porabia jego sąsiadka Brigitte, która samotnie prowadzi gospodarstwo? Autor ukazuje kobietę, pracującą i żyjącą w pojedynkę na wsi i uważającą swoje życie za pełne sukcesów, choć nie jest ona mężatką. Sein Freund, der Major, führt ein zufriedenes Leben auf dem Land. Er arbeitet den ganzen Tag, er trifft Freunde und diskutiert über Reformen. Aber es gibt keine Liebe in diesem Leben. Oder doch? Wer ist Brigitta, die Nachbarin, die dort frei auf ihrem Bauernhof lebt? In dieser Novelle führt Adalbert Stifter einen neuen Frauentyp in die deutschsprachige Literatur ein: die ungebundene, beruflich erfolgreiche Frau, die ohne Mann leben kann. Audiobooki z nagraniami opracowań utworów literackich to ciekawa forma uczenia języka. Słuchając przyswaja się nowe słownictwo oraz uczy się wymowy.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY