Budynki Parlamentu RP. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,1 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Ewa Chęć przygotowała serię znakomitych mini-przewodników w wersji audio. Poszczególne miejsca opisane zostały w osobnych odcinkach, dzięki czemu sami możemy wybrać, co chcielibyśmy zobaczyć. Warto przed wycieczką lub już w trakcie jej trwania sięgnąć po rzetelny, zwarty materiał, który został opracowany przez doświadczonego przewodnika z wieloletnim doświadczeniem. W cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków” znalazło się również nagranie dotyczące politycznego serca kraju – budynków Parlamentu RP. To najważniejsze informacje, krótka historia i wiadomości dotyczące współczesnego przeznaczenia poszczególnych budynków i sal. Opracowanie można połączyć z innymi odsłonami cyklu czytanego przez Mateusza Błażkowa. To odcinki między innymi o Placu Grzybowskim, Alejach Ujazdowskich czy Belwederze. To nowoczesna i wygodna forma, dzięki której zwiedzanie z profesjonalnym przewodnikiem możemy urządzić zawsze, gdy przyjdzie nam na to ochota, w pojedynkę lub w kameralnym, rodzinnym towarzystwie, nie rezygnując z rzetelnych wiadomości eksperta.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY