Facebook - konwersja

Buried Angels (Patrik Hedstrom and Erica Falck, Book 8) - audiobook

Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Angielski
Data wydania:
10 kwietnia 2014
Rozmiar pliku:
380 B
Czas:
13 min.
Zabezpieczenie:
brak
68,99
Cena w punktach Virtualo:
6899 pkt.

Buried Angels (Patrik Hedstrom and Erica Falck, Book 8) - opis audiobooka

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackbergs new psychological thriller featuring Detective Patrick Hedstrom and Erica Falck irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo.YOU CANNOT CHANGE THE PASTEaster 1974. A family vanishes from their home on an idyllic island off the Swedish coast. They have left everything behind including their one-year-old daughter, Ebba.Now, years later, Ebba has returned to the island. She and her husband have suffered the loss of their only child and are looking to make a fresh start. But within days, their house is the target of an arson attack.YOU CANNOT ESCAPE THE FUTUREDetective Patrik Hedstrom takes on the investigation, aided by his wife, crime writer Erica Falck, who has always been fascinated by the mystery of Ebbas abandonment and the familys tragic history.When dried blood is found under the floorboards of the old house, it seems that the cold case involving the missing family is about to be brought back to life. And soon, Patrik and Erica are consumed by the hunt for a killer who will stop at nothing to keep the past burieda

BESTSELLERY