Centrum Nauki Kopernik. Szlakiem warszawskich zabytków - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Centrum Nauki Kopernik. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6780-4
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
1,8 MB
Czas:
2 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
2,70
Cena w punktach Virtualo:
270 pkt.

Pełny opis

Miejsce, które w Warszawie po prostu trzeba odwiedzić. Jednocześnie takie, którego brakuje w klasycznych przewodnikach, bo to stosunkowo nowa instytucja na mapie stolicy. Centrum Nauki Kopernik to jeden z odcinków cyklu mini-przewodników audio autorstwa doświadczonego przewodnika. Ewa Chęć przygotowała serię nagrań, dzięki której sami możemy wybrać się i pozwiedzać najwspanialsze miejsca w Warszawie, nie rezygnując z rzetelnych, zwięźle i ze znawstwem przygotowanych wiadomości a temat poszczególnych budynków, ulic, parków. To znakomita, nowoczesna forma, która sprawdzi się zarówno na etapie planowania rodzinnej podróży, jak i w trakcie spacerów po polskiej stolicy. Kilkuminutowe opowieści zawierają informacje historyczne i współczesne, ciekawostki architektoniczne i biograficzne. Oprócz Centrum Nauki Kopernik posłuchamy również o Belwederze, Pałacu Prezydenckim czy Placu Piłsudskiego. Dzięki krótkim, zwięzłym odcinkom możemy wybrać to, co nas specjalnie interesuje i nawet krótki pobyt w Warszawie zaplanować z profesjonalnym, doświadczonym przewodnikiem.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY