Cerkiew pw. Marii Magdaleny. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
2,4 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. „Szlakiem warszawskich zabytków” to idealny przewodnik dla tych, którzy sami lubią ustalać trasę zwiedzania, układać plany wycieczek tematycznych lub dysponują tylko jednym dniem i chcieliby zobaczyć w tym czasie jak najwięcej. Warszawa oferuje mnóstwo atrakcji, zarówno współczesnych, jak i tych, które tchną historią. Warto zatem sięgnąć po materiał, który pomoże zdecydować, co znajduje się blisko siebie, jaki charakter mają miejsca, które liczne foldery polecają jako godne uwagi. W wielu z nich pojawia się niezwykła budowla sakralna: Cerkiew pod wezwaniem Marii Magdaleny. Będąc na Pradze-Północ warto zobaczyć tę prawosławną świątynię, stanowiącą wspaniały przykład architektury XIX-wiecznej. Słuchacze zainteresowani miejscami o charakterze religijnym, mogą również sięgnąć po inne odcinki dotyczące świątyń, bowiem Ewa Chęć przygotowała także opowieści o Kościele Seminaryjnym, Kościele św. Anny czy Kościele Wizytek. Wszystkie wydane w tej serii nagrania ukazały się w wykonaniu Mateusza Błażkowa.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY