City Girl - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
37,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-935-7803-0
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
692 MB
Czas:
8 godz. 23 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Publikacja ukrywającej się pod pseudonimem kobiety, która dostała się do męskiego świata wielkich finansów, przetrwała w miejskiej dżungli londyńskiego City i zasłynęła ze swoich felietonów, w których tysiącom ludzi objaśniała największy od lat 30. kryzys gospodarczy.

Audiobook na podstawie prawdziwej historii Barbary Stcherbatcheff. Usłyszymy o trudnych początkach w uznanym za męski zawodzie, nieprzeciętnych metodach, które autorka stosowała, żeby uznano ją za właściwą osobę na właściwym stanowisku i kosztach, jakie poniosła, wchodząc na szczyt londyńskiej finansjery. Nie zabraknie też zabawnych opowieści i gruntownej analizy światowej gospodarki. Wymarzona praca, emocjonalne koszty, determinacja i przeciwności, które – wydawało by się – są już zaszłością w dzisiejszym świecie równouprawnienia. Ale Suzana S. odkrywa przed nami niezwykły obraz dzisiejszego świata finansów, który w środku wcale nie różni się tak bardzo od tego sprzed stu lat. Porywająca, wartka opowieść o dziewczynie, która ograła chłopaków na ich własnym boisku.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY