Cmentarz Powązkowski. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,1 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Cmentarz Powązkowski w Warszawie, czyli tak zwane Stare Powązki to jedna z najsłynniejszych nekropolii w kraju. Wciąż czynny, stał się miejscem odwiedzin wielu turystów. Spoczęło na nim wielu znakomitych Polaków, ludzi sławnych, a nagrobki stanowią często przykład niezwykłych osiągnięć rzeźbiarskich. Starsza część cmentarza objęta jest opieką konserwatorską, a warszawiacy co rok, 1. listopada, hojnie wspomagają organizację zajmującą się renowacją. To właśnie na Powązkach odbywa się kwesta, w której udział biorą ludzie kultury. O Cmentarzu Powązkowskim opowiedziała w swojej serii Ewa Chęć. To jeden z odcinków serii „Szlakiem warszawskich zabytków”, która umożliwia słuchaczom zaplanowanie zwiedzania i poznanie najważniejszych faktów dotyczących poszczególnych miejsc omówionych w tym wirtualnym mini-przewodniku. Autorka zamieściła również odcinek dotyczący innej warszawskiej nekropolii – Cmentarza Żydowskiego, który warto odwiedzić, będąc na Powązkach, choćby z uwagi na jego bliskość. Nagrania w serii dostępne są w wykonaniu Mateusza Błażkowa.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY