Cmentarz Żydowski. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
4,1 MB
Czas:
4 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. W Warszawie warto odwiedzić wiele miejsc. W zależności od charakteru naszej wizyty możemy zdecydować się na rozrywkę, naukę lub punkty, które wiążą się z historią i zadumą. Jednym z takich punktów na mapie współczesnej stolicy jest Cmentarz Żydowski. Kilkuminutowa opowieść doświadczonej przewodniczki to fachowa i nowoczesna forma zwiedzania w wersji audio. Ewa Chęć, przygotowując cykl „Szlakiem warszawskich zabytków” zadbała o różnorodność opisywanych miejsc. Łączy je wygodna forma i rzetelne opracowanie. Chcąc odwiedzić Cmentarz Żydowski, warto posłuchać o jego historii i czasach współczesnych. Obok Cmentarza Wojskowego na Powązkach, o którym autorka przygotowała oddzielny odcinek w serii, to jedna z najsłynniejszych nekropolii w mieście. Po gwarnym Rynku, pełnym atrakcji Centrum Nauki Kopernik czy interaktywnym Muzeum Powstania Warszawskiego to doskonałe miejsce, aby wyciszyć się i poznać jedną z kart historii Warszawy. Polecamy ten i inne audiobooki w znakomitej interpretacji Mateusza Błażkowa.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY