Cuda architektury - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Cuda architektury - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0336-7
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
586 MB
Czas:
10 godz. 48 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
9,99
Cena w punktach Virtualo:
999 pkt.

Pełny opis

Czternaście budowli, czternaście fascynujących opowieści architekta i lwowskiego guru w tej dziedzinie. Witold Szolginia zabiera słuchaczy w niezwykłą podróż po świecie architektury, historii i sztuki. Nagranie przybiera formę wykładów, w których poznajemy losy budynków uznanych przez autora za cuda architektury. Opisy te obfitują w informacje z zakresu urbanistyki, budownictwa, ornamentyki. Szolginia jako popularyzator wiedzy z zakresu architektury opowiada o wszystkim w bardzo przystępny sposób, dzięki czemu nawet słuchacze, którzy nie posiadają profesjonalnego przygotowania, z przyjemnością wysłuchają „Cudów architektury” w wersji audio. To nie tylko informacje z zakresu architektury, ale również ciekawostki związane z dziejowymi zakrętami, anegdoty dotyczące ludzi i miejsc. Witold Szolginia był również autorem radiowych gawęd o Lwowie. Być może dlatego jego teksty tak wdzięcznie prezentują się w wersji audio. „Cuda architektury” to znakomita propozycja dla słuchaczy zainteresowanych tą dziedziną, dla tych, którzy patrząc na budynek, lubią zagłębić się w jego historię, koncepcję, jaka przyświecała twórcom i dialog, jaki ta bryła nawiązuje z otoczeniem. Witold Szolginia potrafił o tym opowiadać z pasją i znawstwem.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY