Cyngiel. Egzekutor polskiej mafii - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
34,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-805-3271-7
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
233 MB
Czas:
4 godz. 14 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Albo zabijasz, albo sam stajesz się celem

Na Artioma jest zlecenie. Ktoś musi mendę odje…! Na Ruskiego nie można dać zlecenia innemu Ruskiemu (choć zrobiłby to z sanitarną precyzją, po cichu i bez świadków), bo wiadomo – swój swego nie ruszy. Albo ruszy i będą z tego kłopoty… Dlatego trzeba wybrać naszego. Najlepiej takiego, koło którego psy w ogóle nie będą węszyć.

Artur Górski, autor głośnych, bestsellerowych wywiadów z pruszkowskim gangsterem MASĄ, po raz kolejny wprowadza nas w brudny, brutalny świat polskich gangsterów. Czerwony, początkujący egzekutor działający na zlecenie mafijnego podziemia, ma zdjąć publicznie rezydenta rosyjskiej mafii. Tyle tylko, że to jego pierwsza fucha, nigdy wcześniej nie zabił człowieka… Jakim cudem został więc cynglem mafii, kto go zwerbował do wykonania egzekucji i zaplanował morderstwo? I czy jedyną osobą, która może mu pomóc, wesprzeć go bądź ocalić, jest Jowita – niepozorna, zniewalająco piękna i niesamowicie sprytna dziewczyna? W tej powieści opartej na faktach zobaczycie, jak z frajera zrobić kilera i za jakie pieniądze pracuje w Polsce egzekutor. Zrozumiecie, dlaczego wiele planowanych egzekucji kończy się fiaskiem bądź krwawą jatką oraz jaką rolę w mafijnym światku odgrywają kobiety.

Poczuj emocje towarzyszące człowiekowi, który na zlecenie ma zabić innego człowieka. Przykazania cyngla: Cyngiel nigdy nie patrzy prosto w oczy. Cyngiel do ostatniego momentu nie wie, jaką broń dostanie do wykonania zadania. Jeśli cyngiel opowiada, kogo sprzątnie, to wiadomo, że do zadania jest wyznaczony ktoś inny. Cyngiel musi działać na chłodno – nigdy pod wpływem emocji. On ma zabić, nie ukarać. W grupie nie ma czegoś takiego jak specjalizacja. Jak kogoś trzeba odpalić, to się to robi.

Artur Górski, dziennikarz śledczy, autor wielu powieści sensacyjnych (Gucci boys, Zdrada Kopernika, Al Capone w Warszawie) oraz książek z gatunku literatury faktu (Świat tajnych służb, Pięść Dawida). Seria Masa o polskiej mafii stała się bestsellerem. Opublikował także książkę Gang opowiadającą o zabójcach z tzw. grupy Młodego Wołomina. Specjalizuje się w tematyce międzynarodowej przestępczości zorganizowanej. W magazynie „Focus Śledczy” ukazywały się jego liczne reportaże będące pokłosiem spotkań z przestępcami osadzonymi w polskich zakładach karnych. Ostatnio wydał książkę Po prostu zabijałem – opartą na faktach historię polskiego seryjnego mordercy.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY