Cytadela. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,0 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Gotowe trasy wycieczkowe to wielka wygoda. Ale często turyści odwiedzający Warszawę wolą sami wybierać, co chcieliby zobaczyć. Wiele osób układa trasy tematycznie, inni – dysponując niewielką ilością czasu – chcieliby zobaczyć dużo, ale nie mogą sobie pozwolić na przemieszczanie się, które w tak dużym mieście jest przecież czasochłonne. Na przeciw tym oczekiwaniom wyszła Ewa Chęć, wieloletnia, doświadczona przewodniczka, która teraz oddaje do rak słuchaczy wspaniały cykl przewodników w wersji audio. Każdy odcinek to inne miejsce. Dzięki kilkuminutowemu wykładowi będziemy mogli dowiedzieć się, na co warto zwrócić uwagę, wybierając się na przykład – jak w przypadku prezentowanego tu odcinka – do Cytadeli. Poznamy historię i szczegóły architektoniczne tego miejsca. A wszystko to w rzetelnym, krótkim opracowaniu i wygodnej, nowoczesnej formie audio, którą możemy odtworzyć nawet podczas samego zwiedzania. Opowieść o Cytadeli to odcinek, który z pewnością zwróci uwagę osób zainteresowanych historią. Podobnie jak pozostałe odsłony serii, wersja audio dostępna jest w wykonaniu Mateusza Błażkowa.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY