Detektyw 2/2018 - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Detektyw 2/2018 - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
6,60 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Język:
Polski
Data wydania:
16 stycznia 2018
Rozmiar pliku:
163 MB
Czas:
2 godz. 58 min.
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
6,60
Cena w punktach Virtualo:
660 pkt.

Pełny opis

Samochody „sprawne inaczej”

Policjanci z Olsztyna, współpracując z prokuratorami ze Szczytna, zatrzymali dwóch diagnostów samochodowych, którzy są podejrzani o przyjmowanie korzyści majątkowych w zamian za fikcyjne przeglądy pojazdów. Na celowniku śledczych znalazło się również 15 właścicieli aut, których pojazdy tylko teoretycznie przechodziły badania techniczne, często nawet nie wjeżdżając na stanowisko diagnostyczne. Podejrzanym grożą kary do 10 lat pozbawienia wolności.

Patrząc na niektóre samochody na naszych drogach często zastanawiam się, jakim cudem przeszły one badania techniczne i zostały dopuszczone do ruchu. Aż 75 proc. aut na polskich drogach ma co najmniej 10 lat, mimo tego 97 proc. z nich zalicza przegląd za pierwszym razem. Gdy na drogi wyjeżdżają auta „sprawne inaczej”, stwarza to ogromne zagrożenie nie tylko dla kierowców takich samochodów, ale także dla pasażerów innych pojazdów.

Na szczęście coś się zmienia w tej dziedzinie. Od 13 listopada 2017 roku za badanie techniczne trzeba będzie zapłacić przed jego wykonaniem. Tym samym, system się uszczelni i przynajmniej w teorii, wyeliminuje problem zatwierdzania pozytywnego przejścia badania technicznego bez oględzin auta. Inna rzecz, że w Polsce 7 milionów pojazdów nie ma ważnych badań technicznych! Tak przynajmniej wynika z analizy Centralnej Ewidencji Pojazdów. Wiele z nich pewnie stoi i rdzewieje, jednak są i takie, które jeżdżą po naszych drogach. Jak je wyeliminować? Na to jeszcze nikt nie znalazł sposobu!

Krzysztof Kilijanek

Spis treści

 

Jolanta Walewska

Cztery zabójstwa „patrioty” – W imię ojczyzny

Anna Jagodzinska

Kogo razi broń – Co kraj, to prawo

Dariusz Gizak

Kocham cię aż po grób – Zemsta byłego męża

Konrad Buraczewski

Dźwięki wyrodnej miłości – Nauczyciel-uwodziciel

Agnieszka Kozak

Bunkier szatana – Ofiary czarnej mszy

Anna Pacuła

Morderstwo, które wstrząsnęło wyspą – Kwadrans opętania

Jarosław Szklarek

Z pogardy dla feminizmu – Wróg kobiet

Krzysztof Strug

Kobieta samo zło – Zabójcza femme fatale

Małgorzata Lipczyńska

Dzikość serc – Gorzki smak zemsty

BESTSELLERY