Detektyw Extra 1/2018 - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Detektyw Extra 1/2018 - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
6,60 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Język:
Polski
Data wydania:
23 stycznia 2018
Rozmiar pliku:
100 B
Czas:
2 godz. 45 min.
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
6,60
Cena w punktach Virtualo:
660 pkt.

Pełny opis

Wielu młodych ludzi sięgając po „Detektywa Extra” dziwi się, że Polska Ludowa nie była wcale taka śmieszna, a ludzie mordowali się tak samo jak teraz. Skąd przekonanie, że było zabawnie? Ano, młodzi ludzie, którzy niewiele pamiętają z tamtych lat, większość wiedzy o czasach słusznie minionych czerpią z doskonałych zresztą seriali i filmów Stanisława Barei. Dialogi z „Misia” czy „Zmienników” znają na pamięć. Rzeczywiście, boki zrywać, gdyby nie fakt, że scenariusz do tych i wielu innych produkcji pisało samo życie.

W kolejnych numerach „Detektywa Extra – kryminalny świat PRL-u przedstawiamy Państwu rożne przestępstwa popełniane w tamtym okresie. Jedne z nich to głośne zdarzenia, o innych niewiele osób słyszało. Czasami żartuję, że ten kwartalnik jest krwawym suplementem podręcznika do historii (wszystkich historyków proszę o wyrozumiałość). Jednym z rozdziałów – trochę zapomnianym, a wówczas skrupulatnie tuszowanym – są katastrofy. W tym numerze prezentujemy kilka katastrof komunikacyjnych, w następnych opiszemy kolejne. Dlaczego władze PRL-u je ukrywały? Jak manipulowały mediami? Czego się obawiały? To pytania, na które mogą Państwo znaleźć odpowiedź na łamach naszego pisma.

Serdecznie zapraszam do lektury.

Monika Frączak

Spis treści

Wojciech Gantowski

Gdy się Chrystus rodził, oni mordowali

Leon Madejski

Polowanie „na jelenia”

Małgorzata Lipczyńska

Na tropie Pluty

Anna Pacuła

Krwawy rejestr „Wampira z Warszawy”

Ewelina Kolanowska

Salwy nieszczęścia

Mariusz Lubieniecki

Obława na gwałciciela

Dariusz Gizak

Metody gliniarzy

Paweł Gardyński

Rozbijacz „Szary”

Marek Książek

Jak teściowa z synową

 

BESTSELLERY