Detektyw Wydanie Specjalne 4/2017 - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Detektyw Wydanie Specjalne 4/2017 - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
6,60 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Język:
Polski
Data wydania:
5 grudnia 2017
Rozmiar pliku:
100 B
Czas:
2 godz. 41 min.
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
6,60
Cena w punktach Virtualo:
660 pkt.

Pełny opis

Wyrosnąć z zazdrości

Kiedy byłam małą dziewczynką, zazdrościłam koleżance lalki. Jej tata pracował za granicą i przysłał jej najprawdziwszą na świecie Barbie z długimi blond włosami! Do tego kilka ubranek na zmianę, w tym oszałamiającą suknię ślubną. Och, jak bardzo chciałam mieć taką samą lalkę… Niestety moje marzenie nie spełniło się, ale właścicielka Barbie była moją przyjaciółką, więc razem bawiłyśmy się lalką. Dzielenie się zabawkami wychodziło nam chyba nieźle, bo do dzisiaj się przyjaźnimy.

Później, jako nastolatka, zazdrościłam koleżankom markowych ubrań… Ponieważ nie mogłam sprawić sobie takich samych, zaczęłam szyć. Dzięki temu nosiłam się oryginalnie i zrozumiałam, że sami tworzymy rzeczywistość. I że wtłaczamy się w ramy złego samopoczucia, spowodowanego brakiem czegoś, co posiadają inni.

Szybko wyrosłam z zazdrości, co wcale nie jest takie oczywiste… Bywamy zazdrośni o partnerów, o to, że komuś powodzi się lepiej finansowo. Zazdrościmy urody, pozycji zawodowej, a nawet społecznej. Jedni z niej wyrastają, innych trawi do ostatnich chwil życia. Niektórych to uczucie motywuje do twórczego działania, a innych doprowadza do zbrodni. Bez wątpienia jest to bardzo silne uczucie. Jacek Kaczmarski w piosence „Siedem grzechów głównych” śpiewał: A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija. Drodzy Czytelnicy, nie pozwólcie, aby toczyła Was zazdrość. Przeczytajcie ten numer Wydania Specjalnego i przekonajcie się, do czego może ona doprowadzić.

Monika Frączak

Spis treści

Monika Frączak

Wyrosnąć z zazdrości – Od redakcji

Małgorzata Lipczyńska

Zabójcze pożądanie – Horror nie randka

Wojciech Gantowski

Na oczach dziecka – Kochasz mnie?

Leon Madejski

Promyczka nie ma i nie będzie – Zaślepiona miłością

Konrad Szymalak

Twardzielki trzymają się razem – Bogactwo w oczy kole

Anna Pacuła

Za ładna, aby żyć – Co ja ci zrobiłam?

Mariola Pawlak

Nie igra się z miłością – Bujne życie „Wisienki”

Anna Jagodzińska

Wszystko w rodzinie – W szale zawiści

Mariusz Lubieniecki

Horror w mieście młodzieży – Za wschodnią granicą

Krzysztof Strug

Śmierć po koleżeńsku – Będziesz moja albo niczyja

BESTSELLERY