Diament odnaleziony w popiele - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
12,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0259-9
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
267 MB
Czas:
4 godz. 51 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Audiobook „Diament odnaleziony w popiele” to publikacja biograficzna, mająca na celu przedstawienie postaci Stanisława Kosickiego, pseudonim Bohun. Usłyszymy historię Kosickiego, który stał się pierwowzorem bohatera powieści Jerzego Andrzejewskiego „Popiół i diament”. Ale „Diament odnaleziony w popiele” Krzysztofa Kąkolewskiego to również opowieść o uwikłaniu Andrzejewskiego i manipulacji ze strony UB. W audiobooku autor konfrontuje obie historie, przedstawia fakty, które przez lata pozostawały nieznane i ukazuje podłość służby specjalnych oraz błędy, jakie w wyniku politycznej propagandy znalazły się w historii spisanej przez Andrzejewskiego, a następnie sfilmowanej przez Wajdę. To pasjonująca opowieść o działaniu partyzantów, walkach toczonych jeszcze po zakończeniu II wojny światowej, ale również trzymające w napięciu nagranie o tym, jak wszyscy ulegaliśmy wpływowi zakłamanej historii, choć prawda była tak blisko.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY