Die schwarze Spinne - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0478-4
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
68 MB
Czas:
1 godz. 15 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Audiobook do nauki języka niemieckiego Znane opowiadanie z XIX wieku autorstwa Jeremiasa Gotthelfa W niewielkiej miejscowości w Szwajcarii odbywa się uroczystość chrzcin. Mieszkańcy świętują radośnie nie zdając sobie sprawy, że już w niedługim czasie wydarzy się coś strasznego. Opowiadanie jest uzupełnione o tłumaczenia zwrotów i wyrażeń, zawiera także ćwiczenia językowe i gramatyczne. Eine Taufe, ein Festtag in einem kleinen Dorf in der Schweiz. Die Bewohner sind fröhlich und ausgelassen, aber wissen nicht, dass in Kürze etwas Fürchterliches passieren wird. Die berühmte Erzählung von Jeremias Gotthelf aus dem 19. Jahrhundert, nacherzählt und mit Übungen versehen zur Vertiefung von Wortschatz und Grammatik sowie landeskundlichen und literaturgeschichtlichen Themendossiers.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY