Długi romans z muzą Klio - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
22,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0182-0
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
614 MB
Czas:
11 godz. 11 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Zbiór esejów poświęconych blaskom i cieniom pracy historyka o filologicznych zapędach. Książka składa się z dwóch części: pierwszej „Okruchów wspomnień”, które są zbiorem osobistych refleksji, wspomnień, notatek dotyczących przeszłości autora oraz drugiej „Zrozumieć przeszłość”, w której znalazło się 11 esejów opowiadających o trudach pracy historyka oraz zawodowych fascynacjach autora. W swych rozważaniach nad dawnymi wiekami i rolą historyka Janusz Tazbir dotyka tematów trudnych, nurtujących go i bliskich mu ze względu na osobiste przeżycia. Wystarczy posłuchać książki audio, aby przekonać się do czego służy historia, jakim jest narzędziem w rękach polityków oraz w jaki sposób można manipulować historią. Autor stara się również udowodnić wszystkim, jak barwna może być historia oraz znaleźć odpowiedź na pytanie, czy historia będzie potrzebna Polakom w przyszłości.

Janusz Tazbir (ur. 1927) - ukończył historię na Uniwersytecie Warszawskim. Do jego głównych zainteresowań należą historia kultury i dzieje ruchów religijnych w Polsce XVI-XVII wieku. Profesor Instytutu Historii Państwowej Akademii Nauk. Od 1965 roku jest redaktorem naczelnym rocznika „Odrodzenie i reformacja w Polsce”.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY