Dom na Zanzibarze - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
22,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
ISBN:
978-83-783-0691-7
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
572 MB
Czas:
8 godz. 34 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Historia Polki, która wybrała życie na afrykańskiej wyspie. To pamiętnik podróży, ale przede wszystkim przemiany, jaka zaszła w autorce, która dokonała odważnych, nie zawsze oczywistych wyborów. To pochwała siły przeczuć, wiary w siebie i odwagi w podejmowaniu wyborów, które być może nie podobają się otoczeniu, ale z konsekwencjami których to my sami pozostajemy. Dorota Katande w niezwykły sposób opowiedziała o swoim życiu, wyjeździe do Afryki, przygodach, które tam przeżyła, miłości, która spotkała ją niemal na drugim końcu świata. Usłyszymy niezwykle szczere opowieści o wątpliwościach, ale i pewności siebie. To audiobook, który nie tylko przedstawia losy kobiety poszukującej szczęścia. To głównie opowieść o pasji, determinacji i dziennik niezwykłej podróży w głąb siebie, która może zmotywować, zainspirować lub po prostu przekonać, że czasami warto zaufać sobie i postąpić zgodnie z przeczuciami. Historia Doroty Katande, tak barwnie opowiedziana w „Domu na Zanzibarze” to najlepszy dowód, że szczęście nie przychodzi łatwo, ale warto o nie zawalczyć. Publikacja oprócz osobistych refleksji autorki zawiera również mnóstwo plastycznych opisów przyrody afrykańskiej. Książka audio ukazuje się w interpretacji Anny Gajewskiej.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY