Druga strona księżyca. Przygody na wyspach Pacyfiku - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0301-5
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
353 MB
Czas:
6 godz. 26 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Miejsca, o których niewielu słyszało, które rzadko są kierunkiem wycieczek, a które Olgierd Budrewicz opisuje z niezwykłą pasją, nie na podstawie encyklopedycznych informacji, ale jako naoczny świadek. Audiobook „Druga strona księżyca. Przygody na wyspach Pacyfiku” to relacja z podróży po wyspach Pacyfiku. Wyprawa Budrewicza zaczęła się na Wyspach Salomona, Papui – Nowej Gwinei i w Irianie Zachodnim. Na jego drodze pojawiły się mniej i bardziej znane nazwy: Guam, Mariany Północne, Palau, Yap i Pohnpei. Budrewicz, znany z barwnych, plastycznych opisów, umiejętności łączenia wiedzy geograficznej, historycznej i krajoznawczej opowiada o tych miejsca w fascynujący sposób. Z pewnością nagranie zachęci słuchaczy do odwiedzenia na przykład Polinezji, z pięknymi wyspami Samoa, Tonga lub Fidżi. Ale nawet, jeśli nie będą mogli wybrać się w tę daleką podróż, z przyjemnością wysłuchają barwnych, plastycznych opisów przyrody, relacji ze spotkań z ludźmi i trzymających w napięciu opowieści o plemiennych konfliktach i zagrożeniami ze strony środowiska naturalnego: tajfunami, tsunami, trzęsieniami ziemi. Dzięki audiobookowi te fascynujące miejsca możemy poznać choćby zaraz.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY