Dworzec Centralny. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6791-0
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
1,9 MB
Czas:
2 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Dworzec Centralny w Warszawie od dłuższego czasu był tematem dyskusji i sporów. Zmiany, jakie dokonały się w nim w ciągu kilku ostatnich lat sprawiły, że można go uważać za wizytówkę nowoczesnego, europejskiego miasta. Ale jaka jest jego historia? Co możemy w kompleksie dworca znaleźć dziś? Polecamy ten odcinek mini-przewodnika w wersji audio nie tylko tym turystom, którzy do warszawy przybędą koleją. To okazja, aby zobaczyć, jak warszawa zmienia się na naszych oczach, jak wita turystów i dba o infrastrukturę, z której korzystają wspólnie mieszkańcy i goście. Ewa Chęć w serii „Szlakiem warszawskich zabytków” zadbała o to, aby słuchacze, którzy sięgną po jej wirtualny przewodnik, mogli poznać miasto nie tylko od strony historycznej, architektonicznej i typowej dla folderów dla podróżnych. Opowiada o mieście żywym, zmieniającym się i wychodzącym naprzeciw ludziom. Polecamy również inne odcinki serii, szczególnie te, które traktują o tym, co w Warszawie nowe: Centrum Nauki Kopernik, interaktywne Muzeum Powstania Warszawskiego czy wieżowce w Śródmieściu. To jeden z nielicznych przewodników, który stolicę Polski potraktował całościowo, nastawiając się na coś więcej niż tylko klasyczne trasy turystyczne.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY