Facebook - konwersja

Dziadek do orzechów - audiobook

Wydawnictwo:
Rok wydania:
2017
Czas:
1 godz. 12 min.
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
0,85
85 pkt
punktów Virtualo

Dziadek do orzechów - audiobook

Adaptacja powieści znanej dzieciom na całym świecie, która od lat wzrusza małe i dorosłe serca. Bogdan Loebl specjalnie na potrzeby nagrania opracował książkę E.T.A. Hoffmana „Dziadek do orzechów”. Z myślą o niniejszym audiobooku została również skomponowana piękna muzyka, a tekst jest po mistrzowsku zinterpretowany przez znakomitych polskich aktorów teatralnych.

Młodsi słuchacze zachwycą się piękną opowieścią, starsi przypomną sobie wspaniałe opowiadanie. Ta nowa, muzyczna odsłona to wydanie, które uprzyjemni wspólnie spędzony czas. Tym, którzy polubią „Dziadka do orzechów” w adaptacji Bogdana Loebla, polecamy również inny utwór jego autorstwa w wersji audio – słuchowisko „Guliwer w Krainie Liliputów”.

Obsada: Krzysztof Kolberger (Dziadek do orzechów) Ola Rojewska (Klara) Michał Chamiec (Fred) Aleksandra Koncewicz (Mama) Wacław Szklarski (Ojciec) Piotr Grabowski (Ojciec Chrzestny) Krystyna Kozanecka (Eliza) Krystyna Królówna (Królowa) Wiesław Drzewicz (Król) Henryk Talar (Król Myszy) Danuta Rastawicka (Pirlipata) Krzysztof Kumor (Kanclerz) Marek Obertyn (Zegarmistrz) Janusz Berger (Astrolog) Grażyna Barszczewska (Mysibaba) Gustaw Lutkiewicz (Złotnik) Jerzy Bończak (Królewicz) Bogusz Bilewski (Wielki Łakomczuch) Magdalena Celówna (Dama Dworu) Joanna Sobieska (Dama Dworu) Stanisław Górka (Żołnierz) Tadeusz Grabowski (Żołnierz) Eugeniusz Robaczewski (Żołnierz)
Muzyka - Lucjan Kaszycki
Dyrygent - Lucjan Mazurek

Kategoria: Bajki
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 135 MB

BESTSELLERY

Kategorie: