Dzieje Greków w okresie klasycznym i hellenistycznym - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Dzieje Greków w okresie klasycznym i hellenistycznym - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
68 MB
Czas:
1 godz. 13 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
12,90
Cena w punktach Virtualo:
1290 pkt.

Pełny opis

Kolejny audiobook z pasjonującymi opowieściami Ryszarda Kuleszy na tematy starożytne. Tym razem autor zabiera nas do antycznej Grecji, przedstawiając dzieje mocarstwa w okresie klasycznym i hellenistycznym. Usłyszymy historię w niezwykle przystępnej, skondensowanej formie, która znakomicie nadaje się jako powtórka przed egzaminem lub sprawdzianem, może też być z powodzeniem prezentowana jako atrakcyjny sposób przekazania wiedzy uczniom w trakcie zajęć. Audiobook zawiera przedstawioną w klarowny, chronologiczny sposób historię Greków. Dotyka zarówno kwestii związanych z wydarzeniami politycznymi, wojnami i konfliktami, jak i omawia bogatą kulturę i sztukę. Język publikacji i sposób jej prezentowania pozwala nam poczuć ducha epoki. Audiobook został nagrany przez dwóch lektorów: Ryszarda Koseckiego i Karola Stępkowskiego. Oprócz niniejszego audiobooka, słuchacze mogą sięgnąć również po inne opracowania historii starożytnej autorstwa Ryszarda Kuleszy, między innymi „Wierzenia starożytnych Greków”, „Najstarsze cywilizacje”, „Kultura rzymska”.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY