Egipt Górny - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Egipt Górny - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
128 MB
Czas:
2 godz. 20 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
9,90
Cena w punktach Virtualo:
990 pkt.

Pełny opis

Kolejna część przewodnika po Egipcie w wersji audio.

Z łatwością zaplanujemy wycieczkę śladami faraonów, poznamy historię tego wspaniałego kraju, jego współczesne możliwości i atrakcje, jakie czekają na turystów z całego świata. W części „Egipt górny” usłyszymy między innymi o klasztorze w Dajr al-Adhra, Abydos, Tebach, Kom Ombo. Nie zabraknie informacji o Pustyni Zachodniej, największych oazach, kanale sueskim, Półwyspie Synaj i cudownych wybrzeżach Morza Czerwonego. Nagranie oferuje bogate informacje na temat dziedzictwa Egiptu i jego aktualnego charakteru. Pozwala zrozumieć, dlaczego wciąż jest to jedno z popularniejszych miejsc spędzania urlopów, również przez wielu Polaków. Może być również znakomitym źródłem informacji dla wszystkich tych, którzy lubią dowiadywać się o świecie interesujących rzeczy w atrakcyjnej formie.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY