Fado - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
27,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0064-9
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
276 MB
Czas:
5 godz. 2 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Wspomnienia z rozlicznych podróży po krajach, które nie są powszechnie wybieranym kierunkiem wycieczek, wypraw autostradami i żółtymi polnymi drogami. Wspomnienia w niepowtarzalnym stylu, do którego Andrzej Stasiuk zdążył nas już przyzwyczaić, który czytelnicy i słuchacze polubili, a krytycy i jury Nagrody Literackiej NIKE wyróżnili, przyznając mu statuetkę za „Jadąc do Babadag”. Audiobook „Fado” utrzymany jest w podobnym tonie – wyprawy w nieznane i niezbadane rejony, o których wiadomo na pewno tylko tyle, że znajdują się poza nawiasem Europy, nie należą do tego prężnie działającego świata znanego z mediów i przewodników turystycznych. To również audiobook, w którym autor wraca do swojego dzieciństwa, opowiada o wsiach na Podlasiu, przodkach i pamięci o nich. „Fado” łączy w sobie opowieść o bezdrożach Europy, które zawsze sprowadzają autora do rodzinnego domu. Dzięki temu słuchacze poznają nie tylko tereny i ludzi, o których być może nigdy by nie usłyszeli, ale również wagę osobistego dziedzictwa w procesie poznawania, odkrywania i postrzegania świata. Za tę właśnie książkę w 2007 r. Andrzej Stasiuk otrzymał Bursztynowego Motyla - nagrodę im. Arkadego Fiedlera.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY