Facebook - konwersja

Ferdydurke - audiobook

Wydawnictwo:
Czyta:
Data wydania:
28 listopada 2018
Czas:
9 godz. 5 min.
Audiobook
19,90 zł 29,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Discount ico

Oglądasz promocyjny produkt. Pospiesz się, aby nie przegapić najlepszej ceny!

PROMOCJA
Discount ico

Oglądasz promocyjny produkt. Pospiesz się, aby nie przegapić najlepszej ceny!

1990 pkt
punktów Virtualo

Ferdydurke - audiobook

Groteskowa i metaforyczna powieść Witolda Gombrowicza, wydana tuż przed II wojną światową. Przetłumaczona na wiele języków, jest uznawana za jedno z największych osiągnięć polskiej literatury międzywojennej. Główny bohater „Ferdydurke” to trzydziestoletni Józio Kowalski, pragnący zostać pisarzem. Niespodziewanie zostaje cofnięty do szkoły, przez swojego gimnazjalnego nauczyciela. Profesor Pimko poddaje uczniów procesowi „upupiania”, polegającym na infantylizacji i wtłoczeniu w nich konformistycznych postaw społecznych. Gombrowicz posługuje się w „Ferdydurke” groteską i absurdem, obnaża przywary Polaków, włączając w to patriotyzm i świątobliwość. Pisze o tym, jak kształtuje się człowiek i jaki wpływ na to mają czynniki zewnętrzne oraz własne spojrzenie na siebie.

Kategoria: Literatura piękna
Zabezpieczenie: brak
ISBN: 978-83-272-6457-2
Rozmiar pliku: 456 MB

BESTSELLERY

Kategorie: