Facebook - konwersja

First Time Lauren Pailing Died: An emotional, uplifting and magical novel for fans of Kate Atkinson - audiobook

Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
Data wydania:
11 lipca 2019
Czas:
17 min.
56,90
Cena w punktach Virtualo:
5690 pkt.

First Time Lauren Pailing Died: An emotional, uplifting and magical novel for fans of Kate Atkinson - audiobook

'STYLISH, ALLURING, UTTERLY GRIPPING' Lisa O'Kelly, Observer'WONDERFULLY INVENTIVE (COMPARISONS WITH KATE ATKINSON ARE INEVITABLE... I COULDN'T PUT IT DOWN'The Times'LIKE NOTHING YOU HAVE EVER READ BEFORE' RedLauren Pailing is born in the sixties, and a child of the seventies. She is thirteen years old the first time she dies.Lauren Pailing is a teenager in the eighties, becomes a Londoner in the nineties. And each time she dies, new lives begin for the people who loved her - while Lauren enters a brand new life, too.But in each of Lauren's lives, a man called Peter Stanning disappears. And, in each of her lives, Lauren sets out to find him.And so it is that every ending is also a beginning. And so it is that, with each new beginning, Peter Stanning inches closer to finally being found...Perfect for fans of Kate Atkinson and Maggie O'Farrell, The First Time Lauren Pailing Died is a book about loss, grief - and how, despite it not always feeling that way, every ending marks the start of something new.
Kategoria: Obcojęzyczne
Język: Angielski
Zabezpieczenie: brak
Rozmiar pliku: 1 000 B

BESTSELLERY

Kategorie: