Francuski fiszki. Praktyczne zwroty konwersacyjne - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-778-8408-9
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
97 MB
Czas:
1 godz. 5 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Najważniejsze w nauce języka obcego jest to, aby mówić Z Francuski fiszki mp3 poznasz praktyczne zwroty konwersacyjne, określone wyrażenia, idiomy i całe zdania ułatwiające porozumiewanie się. To zestaw 500 najpopularniejszych zwrotów i wyrażeń, dzięki którym zaczniesz swobodnie rozmawiać. Zajęcia są pogrupowane w 19 lekcji tematycznych; specjalnie opracowany program pozwala na wygenerowanie gotowych playlist na telefon, komputer, player mp3 lub odtwarzacz mp3 w samochodzie. Nagrania są przygotowane przez native speakerów, co ułatwia nauczenie się prawidłowej wymowy. Ćwiczenia testowe pozwalają na powtarzanie materiału i sprawdzenie skuteczności nauki. FISZKI MP3 – idealne uzupełnienie nauki z fiszkami drukowanymi! Gotowe nagrania mp3 zapewniają trening właściwej wymowy. Możesz posłuchać nie tylko słówek wraz z polskimi tłumaczeniami, ale też przykładowych zdań w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Nagrania są szczególnie pomocne, gdy nie możesz przeglądać fiszek drukowanych (np. podczas jazdy samochodem). Dzięki nim wykorzystujesz każdą wolną chwilę na efektywną naukę. Numery nagrań mp3 odpowiadają numerom fiszek w wersji drukowanej. Program Aktywny Trening Zestaw Fiszki MP3 wyposażony jest w program Aktywny Trening. Umożliwia on wygenerowanie playlisty z wybranych słówek lub całych grup tematycznych oraz odsłuchiwanie jej na dowolnym odtwarzaczu lub telefonie. Możesz regulować długość pauzy pomiędzy słówkiem angielskim a polskim i powtarzać słówka za lektorem oraz odgadywać jego znaczenie. W programie znajdziesz także testy sprawdzające i utrwalające. Możesz ćwiczyć cały materiał, wybrane grupy tematyczne lub słówka. W programie znajdziesz również przydatną wyszukiwarkę słówek. Minimalne wymagania sprzętowe Program Aktywny Trening wymaga komputera z zainstalowanym systemem Windows Vista, 7 PL 32 i 64 bit."

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY