Galeria potworów - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0057-1
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
593 MB
Czas:
10 godz. 48 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Na audiobook składają się prywatne zapiski Osieckiej o jej przyjaciołach i współpracownikach, o osobach, które pojawiały się w jej życiu na chwilę albo były w nim na stałe.
Mnóstwo tu refleksji dotyczących codzienności, fantastycznego poczucia humoru z elementami sarkazmu, dystansu Osieckiej do świata, a jednocześnie zachwytu tym światem. A wszystko spisane pięknym językiem poetki.
Sentymentalna, czasami poważna, innym razem smutna autobiograficzna opowieść o życiu, które przenikało się z twórczością. Ta publikacja to w pewnym sensie uzupełnienie wierszy, piosenek i opowiadań, poszczególne fragmenty „Galerii potworów” stanowią doskonałe tło dla dzieł Osieckiej, ale przede wszystkim dokument jej życia, spotkań, rozmów, jakie odbywała, myśli, jakie towarzyszyły jej podczas tych spotkań i gdy siadała, aby napisać kolejny tekst.

 

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY