Facebook - konwersja

Gallows Bird (Patrik Hedstrom and Erica Falck, Book 4) - audiobook

Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
Język:
Angielski
Data wydania:
3 marca 2011
Rozmiar pliku:
389 B
Czas:
14 min.
Zabezpieczenie:
brak
61,90
Cena w punktach Virtualo:
6190 pkt.

Gallows Bird (Patrik Hedstrom and Erica Falck, Book 4) - opis audiobooka

To avoid disappointment, please note this book is now published under the title THE STRANGER. Swedish crime sensation and No. 1 international bestseller, Camilla Lackbergs fourth psychological thriller - for fans of Stieg Larsson and Jo NesboA woman is found dead, apparently the victim of a tragic car crash. Its the first in a spate of seemingly inexplicable accidents in Tanumshede and marks the end of a quiet winter for detective Patrik HedstrAm and his colleagues.At the same time a reality TV show is being shot in the town. As cameras shadow the stars every move, relations with the locals are strained to breaking point. When a drunken party ends with a particularly unpopular contestants murder, the cast and crew are obvious suspects. Could there be a killer in their midst?As the country tunes in, the bodies mount up. Under the intense glare of the media spotlight, Patrik faces his toughest investigation yeta

BESTSELLERY