Gawędy o sztuce XIII - XV wiek - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Gawędy o sztuce XIII - XV wiek - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
694 MB
Czas:
12 godz. 33 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
42,90
Cena w punktach Virtualo:
4290 pkt.

Pełny opis

Bożena Fabiani, nauczycielka akademicka i dziennikarka, która szerszemu gronu słuchaczy dała się poznać jako autorka cyklu „Moje gawędy o sztuce” przygotowała tym razem serię wykładów o sztuce włoskiej epoki renesansu. Audiobook w całości poświęcony jest tej jednej, niezwykle barwnej i obfitującej w dzieła i zdolnych artystów, którzy zapisali się w annałach. Choć wybór był subiektywny, a Bożena Fabiani przedstawia tylko artystów, których sama lubi i ceni, udało jej się stworzyć fascynujący przewodnik po włoskim malarstwie doby odrodzenia. Historie poszczególnych obrazów autorka umiejętnie przeplata ciekawostkami historycznymi i anegdotami o artystach. Taki styl wykładów, przedstawianych przystępnie i zrozumiałem nawet dla laików językiem sprawia, że otrzymujemy nie tylko serię interesujących opowieści, ale panoramę epoki, w której tak ważną rolę odegrali mecenasi sztuki chyba po raz pierwszy w historii dzieła malowane na zamówienie stały się jednymi z najsłynniejszych obrazów w dziejach ludzkości. Mądra rozrywka, która uprzyjemni wolne chwile i pozwoli odbyć fascynującą podróż do Włoch. Słuchacze audiobooka będą mieli okazję poznać „Gawędy...” w interpretacji samej autorki.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY