Gdańsk - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
86 MB
Czas:
1 godz. 34 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Audio przewodnik po Gdańsku, który można wykorzystać podczas samotnego zwiedzania, planowania wycieczki z przyjaciółmi lub rodziną lub gdy chcemy sobie odświeżyć informacje o historii, architekturze i interesujących miejscach w Gdańsku. Nagranie zawiera szereg informacji, które streszczają niezwykle barwną, ponad tysiącletnią historię tego wielokulturowego miasta. W poszczególnych rozdziałach usłyszymy między innymi o ulicy Długiej i Długim Targu, Stoczni Gdańskiej, Twierdzy Wisłoujście, Westerplatte, Dworze Artusa i Złotej Bramie. Nie zabraknie także informacji o poszczególnych dzielnicach miasta i miastach sąsiednich – Gdyni i Sopocie, które płynnie przechodzą jedno w drugie i współtworzą niepowtarzalny charakter tego miejsca. Doskonale opracowane informacje, które rozbudzą ciekawość, ale nie znudzą nadmiarem dat i informacji historycznych. Profesjonalne zwiedzanie, które teraz można odbyć na własną rękę.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY