Gdybym mniej kochała. Dziennik lat 1889-1895 - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Gdybym mniej kochała. Dziennik lat 1889-1895 - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0273-5
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
497 MB
Czas:
9 godz. 3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
22,90
Cena w punktach Virtualo:
2290 pkt.

Pełny opis

Audiobook na podstawie jednego z barwniejszych pamiętników w polskiej literaturze. Maria Górska z Łubieńskich, której długie życie przypadło na przełom XIX i XX wieku, spisując swoje obserwacje, wspomnienia i przeżycia, stworzyła dziennik, który do dziś uważany jest za jeden z najważniejszych utworów pamiętnikarstwa w polskiej literaturze. Zapiski z lat 1889-1895 to kronika spotkań z artystami i myślicielami, najwybitniejszymi jednostkami końca XIX stulecia, którzy chętnie gościli w posiadłości Górskich w Woli Pękoszewskiej. Wysłuchać możemy również osobistych refleksji na temat życia, miłości i rodziny, między innymi córki Pii Górskiej, która później została znaną malarką, a wówczas pobierała lekcje u najbardziej znanych artystów tamtej epoki, takich jak Mehhoffer czy Chełmoński. Dziennik Marii Górskiej to lektura interesująca zarówno dla fanów sztuki pamiętnikarskiej, jak i dla wszystkich tych, którzy chcieliby posłuchać o barwnym życiu arystokracji w owych czasach. „Dziennik” stanowi dziś doskonały dokument tamtego okresu.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY