Generał Anders - życie i chwała - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0284-1
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
324 MB
Czas:
5 godz. 54 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Audiobook jest adaptacją biografii niezwykłej postaci polskiej historii,generała Władysława Andersa. Autorem jest nie mniej interesująca osobistość polskiej kultury, poeta, satyryk i tłumacz, Marian Hemar. W niniejszym audiobooku usłyszymy skonstruowaną w przemyślany sposób i napisaną z wyraźną sympatią dla bohatera biografie jednego z najbardziej znanych i cenionych polskich generałów, który zasłużył się dla ojczyzny na frontach II wojny światowej oraz po jej zakończeniu, angażując się w politykę na emigracji. Marian Hemar podjął się zgromadzenia i usystematyzowania wspomnień dotyczących tego wybitnego dowódcy. W audiobooku usłyszymy wypowiedzi publicystów i literatów. Wyraźnie wyłania się z nich podziw dla Naczelnego Wodza Polskich Sił Zbrojnych okresu końca wojny. Ci, którzy wypowiadali się na temat Andersa, doceniają jego zmysł walki, umiejętność podejmowania strategicznie dobrych decyzji, ale wypowiadają się o nim ciepło również jak o człowieku. Niezwykła opowieść o generale Andersie w wersji audio z pewnością spodoba się zainteresowanym jego życiem, przybliży jego postać nie tylko jako dowódcy, ale również prywatnie.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY