Gracze - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
37,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-935-7804-7
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
621 MB
Czas:
9 godz. 28 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Literatura faktu w najlepszym wydaniu. Audiobook „Gracze” ukazuje się na podstawie publikacji dziennikarki Vicky Ward, która doskonale sportretowała świat finansów w okresie prosperity i w dobie wielkiego światowego kryzysu na przykładzie historii czterech kolegów. Usłyszymy opowieść o chłopakach, którzy z różnymi doświadczeniami, ale głowami pełnymi pomysłów i sercami gotowymi do pracy postanowili otworzyć firmę i udowodnić wykształconym bankierom z Wall Street, że wystarczy ciężka praca i uczciwość, aby więcej takich jak oni mogło odnaleźć swoje miejsce w świecie wielkich finansów. Bez przygotowania, bez wielkiego wkładu pieniężnego i bez umiejętności przewidywania, jak może się skończyć zderzenie z wielką machiną biznesu. To prawdziwa historia firmy zrodzonej z pasji, ale również opowieść o brutalnym świecie finansów, który potrafi podzielić przyjaciół nawet, gdy wszystkie interesy idą dobrze. A co dopiero, gdy przychodzi wielki krach? Pasjonująca, napisana wartkim językiem książka „Gracze” w wersji audio ukazała się w interpretacji Adama Szyszkowskiego.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY