Hańba domowa - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Hańba domowa - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0144-8
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
1,0 GB
Czas:
18 godz. 45 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
22,90
Cena w punktach Virtualo:
2290 pkt.

Pełny opis

Fragment polskiej historii omówionej z niezwykłej perspektywy świata literackiego. Audiobook „Hańba domowa” to publikacja autorstwa Jacka Trznadela, który w interesujący sposób przedstawia lata 40. i 50. XX wieku. Usłyszymy próbę analizy sytuacji, w jakiej znaleźli się wówczas literaci i ludzie kultury, których system komunistyczny próbował sobie podporządkować, a jeśli to się nie udało, lub z góry było wiadomo, że taki plan nie powiedzie się, po prostu zniszczyć. Audiobook zawiera szereg wywiadów, w których polscy pisarze i publicyści opowiadają o tym, jak wyglądało ich zawodowe życie w powojennej Polsce. Autor zwraca uwagę słuchaczy, że taka sytuacja nie tylko zaważyła na życiu samych twórców, miała też ogromny wpływ na kolejne pokolenia Polaków, którzy stykali się z literaturą – bądź to politycznie podporządkowaną, bądź niezależną, tworzoną i wydawaną wbrew władzy. „Hańby domowej” z pewnością wysłuchają z zainteresowaniem osoby zainteresowane historią literatury, ale również wszyscy, którzy ciekawi są, jak system komunistyczny działał na propagandy i jak bez skrupułów niszczył ludzi.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY