Facebook - konwersja

Hidden Women: An inspirational historical novel about sisterhood - audiobook

Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
Data wydania:
14 stycznia 2019
Czas:
17 min.
58,90
Cena w punktach Virtualo:
5890 pkt.

Hidden Women: An inspirational historical novel about sisterhood - audiobook

From the bestselling author of The Girl In The Picture comes a beautiful new timeslip novel.Berkshire, 1944When Will Bates offers to take ATA pilot Lilian Miles to the dance, he sends her heart into a flutter. But as their relationship progresses, Lilian can't help but get cold feet. Deep down she's always known that the secrets locked in her past would weigh heavily on her future happiness... London, 2018Helena Miles loves nothing more than digging into the back stories of celebrity families, making her perfectly suited for her job as a researcher on the hit show Where Did You Come From?. But when handsome superstar Jack Jones sweeps into her life, she unexpectedly finds herself trawling through her own family history. As she explores her family's past, she discovers that there are far more secrets hidden there than she ever expected... What really happened to her aunt Lilian during the war, and why can't she open up about it now?An inspirational tale of sisterhood and strength, perfect for fans of Tracy Rees and Kathryn Hughes.Readers love Kerry Barrett:'All Kerry Barrett's books are brilliant''I'd highly recommend this: detective fiction, historical fiction, powerful, moving, thrilling, sometimes comic, always very human.''A beautiful story which kept me hooked''I would definitely recommend this read, but be warned, you won't want to put it down.''Loved the whole story, couldn't put it down''Will definitely read more from this author'
Kategoria: Obcojęzyczne
Język: Angielski
Zabezpieczenie: brak
Rozmiar pliku: 1 000 B

BESTSELLERY

Kategorie: