Historia Polski. Średniowiecze - rozkwit i schyłek - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
288 MB
Czas:
5 godz. 15 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Druga część cyklu, w którym Michał Kopczyński omawia średniowiecze na ziemiach polskich. Audiobook prezentuje informacje, które z pewnością przydadzą się uczniom w ramach powtórzenia materiału na takie tematy jak: zakon krzyżacki na ziemiach polskich, unia polsko-litewska, wojna trzynastoletnia, hołd pruski, początki dynastii Jagiellonów, przywileje szlacheckie. Nowoczesny sposób przyswajania wiedzy. Podręcznik historii, który można ze sobą zabrać na spacer lub trening i chłonąć informacje, nie tracąc czasu na monotonne siedzenie nad książkami. Celem autora było stworzenie opracowania, które okaże się przydatne dla słuchaczy w różnym wieku. Przystępny język sprawia, że z przyjemnością i zrozumieniem wysłuchają tego nagrania uczniowie gimnazjów, szkół średnich i studenci. W wersji audio została wydana również inny tom dotyczący dziejów średniowiecznych – część pierwsza cyklu nosi tytuł „Historia Polski. Średniowiecze – początek i rozwój”. Obie części są czytane przez Karola Stępkowskiego.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY