Hiszpański fiszki. 1000 słówek dla znających podstawy - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-778-8405-8
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
164 MB
Czas:
2 godz. 55 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Audiobook dla chętnych do nauki języka hiszpańskiego Niezbędne podstawy: potrzebne zwroty i wyrażenia, proste słownictwo Audiobook "Hiszpański Fiszki mp3 1000 słówek dla znających podstawy" zawiera 1000 najważniejszych słów i zdań, dzięki którym zaczniesz swobodnie rozmawiać na poziomie średnio zaawansowanym. Kurs pozwala na utrwalenie słówek wraz z ich zastosowaniem. Przykładowe zdania pozwalają na lepsze opanowanie materiału i powtórki. Dzięki specjalnie opracowanemu programowi wygenerujesz gotowe playlisty na telefon, komputer, player mp3 lub odtwarzacz mp3 w samochodzie. Słuchając nagrań w wykonaniu native speakerów, nauczysz się prawidłowej wymowy. Ćwiczenia testowe pozwalają na powtarzanie materiału. A funkcja karaoke daje możliwość sprawdzania prawidłowej pisowni. Fiszki MP3 – idealne uzupełnienie nauki z fiszkami drukowanymi! Łącząc różne sposoby nauki, przyswajasz słówka szybciej i skuteczniej! Gotowe nagrania mp3 zapewniają trening właściwej wymowy. Możesz posłuchać nie tylko słówek wraz z polskimi tłumaczeniami, ale też przykładowych zdań w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Dzięki nim wykorzystujesz każdą wolną chwilę na efektywną naukę. Numery nagrań mp3 odpowiadają numerom fiszek w wersji drukowanej. Minimalne wymagania sprzętowe dla playlisty Program Aktywny Trening wymaga komputera z zainstalowanym systemem Windows Vista, 7, 8 PL 32 i 64 bit."

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY